top of page

DEĞERLENDİRMELER

ECE UZUN

Öncelikle herkese merhabalar ,Benim hikayemde yaklaşık 10 yıldır kronikleşmiş burkulma yaşıyordum. Yürümede ve rutin işlerde aksaklıklar olarak kötü sonuçlar doğurmaktaydı.. İnanın Kayseri de o kadar ortopedi uzmanı, özel hastaneler ve sürekli farklı doktorlar da çözüm aradım.. Bütün doktorların sözlerinin toplamını Talip Hocam ilk tanışma günü genel bilgi olarak sundu ve inanın daha fazlasını..
Seanslara başladık sonuç olarak şuan ayak bileği gayet sağlıklı hatta gözle görülür derecede yürüyüşte düzelme oldu diyebilirim. Ağrılarım , şikayetlerim aşırı fazla idi. Talip Hocam in bilgileri ve doğru uygulamalar sayesinde ağrılardan eser yok.10 yıldır burkulma , topallama ,ile uğraşırken hocamın bir aylık seansı ile sağlam bileğimden daha iyi hal aldı..
Tedavim bittikten sonra ben yine burkulma yaşadım ve tedavinin etkisi ile uyarılarla anında toparladım . Keşke daha önceden tanıyabilseydim. Bu kadar yıl daha kaliteli zamanım olurdu..
Ve buradan Talip Hocamıza teşekkürlerimi sunuyorum.

HİLAL AKALİ

Talip beye felçli hastamız için evde fizik tedavi amacıyla ulaştık. Kendisi ilk günden itibaren çok yardımcı oldu hastasıyla olan ilgisi ve yaptığı her hareket ile ilgili sahip olduğu teknik bilgisiyle işinde çok iyi bir uzman. Bedensel tedavi dışında ruhsal ve psikolojik olarak da hastaya iyi hissettiren bir terapist bu sebeple daha çok tercih edeceğimiz biri. Emekleri için teşekkür ediyoruz.

NURTEN YAKUT

Öncelikle, işinde uzman güler yüzüyle hastayı ve yakınlarını rahatlatan pozitif enerjisi yüksek olan, talip bey ile tanışmamıza vesile olduğunuz için çok teşekkür ederim. 65 yaşında annemin düşme sonucu kalça kemiği kırıldı ve 5 gün içinde iki ameliyat geçirdi. talip beyin yoğun uğraşları sonucu şimdi daha iyi. her sey için çok teşekkür ederiz talip bey. sizin gibi işini düzgün yapan, dürüst güvenilir insanlara bu ülkenin ihtiyacı var. Iyi ki sizin gibi insanlar var. sag olun var olun 👍👍🤗🤗🤗

NERMİN BOZOĞLU

Merhaba Talip Beyi tanımamız bizim için çok büyük şans. Annem düşme sonucu beynine pıhtı atarak felç geçirdi. Hiç hareket edemezken 5 ay tedavi sürecinde eski haline döndü hem fizik tedavi hem psikolojik olarak çok büyük destek oldu .Sadece hastaya değil hasta yakınlarına da büyük desteği oldu. iyi ki talip bey karşımıza çıktı. İlgisinden dolayı çok çok teşekkür ediyorum kendisine.

GÖKHAN GÜNER

Öncelikle Talip beye ilgisinden, emeklerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Sol ayak bileğim kırılmış, 60 günlük alçı tedavimden sonra talip bey ile birilikte fizik tedavi başladık, yaklaşık 2 haftalık fizik tedavi ile yürümeye, normal hayatıma dönmeyi başardım, kesinlikle Fizik tedavi ye ihtiyacı olan hastaysanız Talip bey ile çalışmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Herşey için sonsuz teşekkürlerimle...

TUĞÇE İBİŞ

Talip hocam gercekten işinin ehli birisi. Sadece terapist degil hem bir psikolog hem de bir abi gibi ilgilendi benimle. Hastalığım(cp) yüzünden 21 yıldır yürüyememekteydim. Ancak talip hocamin da destekleriyle bugün ilk kez hic yardim almadan kendi adimlarimi attim. Mutlulugumu tarif edemem ve en az benim kadar hocam da sevindi. Kendisine ne kadar tesekkur etsem az. Iyi ki seninle tanışmışız hocam. Tekrardan teşekkürler..

KERİMAN H.

Talip hocam bize çok yardımcı oldu hastamız için elinden geleni yaptı önceden ayağını sürüyerek yürüyen, oturduğu yerden kalkamayan hastamız şimdi düzgün yürüyor ve kendi başına ayağa kalkabiliyor Talip beyin ilgisinden ve fizyoterapi uygulamalarından çok memnunuz.
bottom of page